Kinnised (full face)

Meie kinnised mootorrattakiivrite kategooria on loodud sõitjatele, kes otsivad parimat kaitset ja mugavust. Need kiivrid kaitsevad täielikult sõitja nägu, pakkudes suurepärast kaitset igasuguste ilmastikutingimuste ja potentsiaalsete kokkupõrgete eest.

See kategooria sisaldab kõrgekvaliteedilisi kiivreid, mis on valmistatud tehnoloogiliselt arenenud materjalidest, et tagada suurepärane löögikindlus ja vastupidavus. Täiendav pehmendus ja reguleeritavad rihmad tagavad optimaalse sobivuse, samas kaitseklaas kaitseb silmi tuule, tolmu ja putukate eest.

Lisaks ohutusele on meie kiivrid ka stiilselt kujundatud. Saadaval on mitmesugused värvid ja mustrid, võimaldades teil valida kiivri, mis väljendab teie isiklikku stiili.

Mugavuse tagamiseks on kiivrid varustatud tõhusa ventilatsioonisüsteemiga, mis aitab vältida ülekuumenemist ja tagab värske õhu voolu.

Meil on suur valik kinniseid mootorratta kiivreid, mis sobivad nii igapäevasteks sõitudeks kui ka professionaalseteks võistlusteks. Valige meie hoolikalt valitud kiivrite hulgast ja nautige turvalist ja mugavat sõitu.

Varuosa otsing
  • Varuosa otsing
  • Näete ainult oma rattale sobivaid tooted! Kõikide toodete nägemiseks klikige "Tühista" nupul.

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tähelepanu! Kui olete varuosa otsingus valinud mudeli, siis klikige 'TÜHISTA' nuppu kõikide toodete nägemiseks