Lumesaani / talvised kiivrid

Starmoto "Lumesaani / talvised" kategooria on pühendatud kvaliteetsetele lumesaani ja talvistele kiivritele. Siit leiate erinevaid mudeleid erinevatelt tootjatelt, nagu TOBE, AMOQ, CKX, BOLT ja ARCTIVA. Kiivrid on saadaval erinevates suurustes ja värvides ning paljud neist on saadaval soodushinnaga. 

Kiivrite valik hõlmab erinevaid stiile ja disaine, sealhulgas mudeleid, mis on varustatud eemaldatavate või soojendusega prillidega. Kiivrid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis tagavad suurepärase kaitse ja mugavuse ka kõige külmemates talvistes tingimustes. Lisaks on paljud kiivrid varustatud kaasaegsete lukustussüsteemidega, nagu Microlock.

Starmoto pakub laia valikut kiivreid, mis sobivad nii meestele, naistele kui ka lastele. Kõik kiivrid on saadaval erinevates suurustes, alates XS kuni 5XL, et tagada parim sobivus. 

Tarneaeg on tavaliselt 1-2 tööpäeva, kuid mõned tooted võivad nõuda 2-3 või isegi 2-4 tööpäeva. Lisaks on paljud kiivrid saadaval Starmoto Tallinna või Rakvere poes.

Varuosa otsing
  • Varuosa otsing
  • Näete ainult oma rattale sobivaid tooted! Kõikide toodete nägemiseks klikige "Tühista" nupul.

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tähelepanu! Kui olete varuosa otsingus valinud mudeli, siis klikige 'TÜHISTA' nuppu kõikide toodete nägemiseks