Bensiini- ja elektriautod, mopeedautod

Geco elektriautod ja mopeedautod on tänu oma kompaktsele suurusele ja heale manööverdusvõimele ideaalne kaaslane linnaliikluses. Tippkiirusega 25 km/h või 45 km/h jõuate sihtkohta kiiresti ja turvaliselt. Olemas ka suurema kiirusega mudelid maanteel sõitmiseks. 

Geco elektriautod pole mitte ainult keskkonnasõbralikud, vaid ka äärmiselt ökonoomsed kasutada. Tänu võimsale elektrimootorile ei vaja te kallist bensiini ja säästate seega raha. Lisaks on need tänu suletud korpusele ilmastikukindlad ja pakuvad seetõttu kaitset vihma ja tuule eest ka halva ilmaga.

Mugavas salongis on ruumi tavaliselt kahele inimesele ning see on varustatud mugava istme ja soojendusega, et saaksite mugavalt reisida ka jahedamate temperatuuridega. Kabiini elektrilistel rolleritel on ka mitmesuguseid praktilisi funktsioone, nagu Bluetooth-ühenduvus ja USB-laadimispordid (lisavarustuse kohapealt vaata valitud mudeli andmeid)

Lisaks praktilisusele ja mugavaks kasutamiseks ja soodsateks ülalpidamis kuludeks avaldavad Geco elektriautod muljet ka oma kaasaegse ja atraktiivse disainiga. Oma sileda, aerodünaamilise kuju ja elegantse värvkattega köidavad need kindlasti kõigi tähelepanu. Olgu see keskkonnasõbralik transpordivahend tööle või stiilne sõiduk nädalavahetuse reisiks – Geco elektriautoga olete alati liikvel.

Geco elektriautod ei kogu punkte ainult disaini ja funktsionaalsuse poolest. See on ka ohutuse osas tipptasemel. Sellel on stabiilne šassii ja ketaspidurid. See on varustatud ka uusimate andurite ja kaameratega, et hoida teid liikluses kogu aeg ohutu.

Ja parim asi selle juures: äärmiselt ökonoomse töö ja madalate hoolduskuludega säästate palju raha võrreldes tavaliste sõidukitega, ima mugavuse ja sõidunaudingu osas järeleandmisi tegemata. Nii et ärge kõhelge enam ja kogege linnaliikluse tulevikku Geco elektriautodega. Otsustage nüüd 25Km/h või 45Km/h versiooni kasuks ja nautige keskkonnasõbraliku ja praktilise transpordivahendi eeliseid.

Tänu võimsale elektrimootorile ja kvaliteetsele akule on teie sõiduulatus kuni 100 km ilma laadimiseta. Mis kõige parem, saate muuta oma teekonna veelgi keskkonnasõbralikumaks, laadides oma akut taastuvenergiaga, muutes need mitte ainult keskkonnasõbralikuks alternatiiviks tavasõidukitele, vaid ka praktiliseks lahenduseks linnatranspordis. Nende liikuvus võimaldab teil hõlpsalt liikluses navigeerida ja isegi kitsastel alleedel navigeerida.

Starmoto OÜ on Geco ja E-GO! elektri- ja mopeedautode ametlik maaletooja.

Varuosa otsing
  • Varuosa otsing
  • Näete ainult oma rattale sobivaid tooted! Kõikide toodete nägemiseks klikige "Tühista" nupul.

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tähelepanu! Kui olete varuosa otsingus valinud mudeli, siis klikige 'TÜHISTA' nuppu kõikide toodete nägemiseks