Matkapüksid

Mootorratta matkapüksid on oluline osa sõiduvarustusest, tagades mugavuse, kaitse ja turvalisuse pikematel sõitudel. Siin on mõned olulised aspektid, mida tasuks mootorratta matkapükste valimisel arvesse võtta:

 1. Materjal ja ehitus: Vali kvaliteetsed ja vastupidavad materjalid, nagu nailon või polüester, mis on vastupidavad kulumisele ja ilmastikule. Õmblused peaksid olema tugevad, et tagada pükste vastupidavus.

 2. Veekindlus: Parimad matkapüksid on veekindlad, et kaitsta sind vihma ja pori eest. Veekindlad lukud ja tihendid on olulised, et vältida vee sattumist pükste sisse. Üldjuhul on enamus matkavarustusel välja toodud veekindlus tase.

 3. Ventilatsioon: Kui kavatsed sõita soojades tingimustes, otsi pükse, mis on varustatud ventilatsiooniavadega või võrgust osadega, et tagada õhuringlus ja hoida sind jahedana. Samuti võib osadel pükstel olla eemaldatav sisevooder.

 4. Kaitseomadused: Mootorratta matkapüksid peaksid sisaldama turvakaitselemente nagu polsterdused põlvedel, puusadel ja tuharatel. Eelistatult peaksid need olema eemaldatavad või reguleeritavad vastavalt sõidustiilile.

 5. Reguleeritavus: Pükstel peaks olema reguleeritavad vöökoht ja varrukas, mis võimaldab sul saavutada täpse sobivuse. Traksidega mudelid on üldjuhul paremad alaselja jaoks, hoides selga sooja ja kuivana.

 6. Termovooder: Kui kavatsed sõita jahedamates tingimustes, vali püksid, millel on eemaldatav või reguleeritav termovooder, mis aitab hoida sind soojas. Enamus matkavarustusel on välja toodud soojustusmaterjali kogus grammides.

 7. Taskud: Praktilised taskud on kasulikud, et hoida käepärast vajalikke esemeid, nagu rahakott, telefon või võtmed.

 8. Helkurid: Pükstel olevad helkurid suurendavad nähtavust liikluses, eriti hämarates või pimedates tingimustes, suurendades sellega turvalisust.

 9. Ühilduvus teiste varustuselementidega: Veendu, et matkapüksid oleksid ühilduvad teiste mootorrattavarustuse elementidega, nagu särk, kindad ja kiiver. Samuti on olemas jopesid mida saab pükstega ära ühendada, nii tekitades veel soojema komplekti.

 10. Stiil: Vali püksid, mis sobivad sinu isikliku stiili ja eelistustega. Kaasaegsed mootorratta matkapüksid ühendavad sageli funktsionaalsuse ja moe.

Kvaliteetsed mootorratta matkapüksid on oluline investeering, tagades turvalise ja mugava sõidukogemuse. Meilt ostes saate püksid lihtsalt ja kiiresti välja vahetada, kui need Teile mingil põhjusel ei sobi.

Varuosa otsing
 • Varuosa otsing
 • Näete ainult oma rattale sobivaid tooted! Kõikide toodete nägemiseks klikige "Tühista" nupul.

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tähelepanu! Kui olete varuosa otsingus valinud mudeli, siis klikige 'TÜHISTA' nuppu kõikide toodete nägemiseks