Kiivrite PINLOCK

PINLOCK on eriline tehnoloogia, mis on mõeldud mootorrattakiivrite visiiride uduseks mineku vältimiseks. See on tõeliselt praktiline lahendus, mis pakub rohkem selgust ja turvalisust sõidu ajal.

PINLOCKi süsteem koosneb kahest eraldiseisvast klaasist, mis paigaldatakse kiivri visiiri vahele. See tekitab õhutiheda ruumi, mis takistab kondensatsiooni teket ja uduseks muutumist. PINLOCKi klaasid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest plastikust ja neid on lihtne paigaldada ning eemaldada.

PINLOCKi klaasid on saadaval erinevates suurustes ja kujudes, et sobida erinevatele kiivritele. Neid saab osta eraldi või koos uue kiivriga. PINLOCKi süsteem on saanud kiitust nii sõitjatelt kui ka kiivritootjatelt, kuna see pakub selget nähtavust igasugustes ilmastikutingimustes.

PINLOCKi klaasid on mõeldud eelkõige niisketes ilmastikutingimustes kasutamiseks, kuid neid saab kasutada ka kõigi teiste ilmastikutingimuste korral, kus visiir võib uduseks minna.

Kui otsite lihtsat, kuid tõhusat lahendust mootorrattakiivri visiiri uduseks muutumise vastu võitlemiseks, siis on PINLOCK kindlasti midagi, mida tasub kaaluda. See on praktiline ja taskukohane viis parema nähtavuse ja turvalisuse tagamiseks sõidu ajal.

Varuosa otsing
  • Varuosa otsing
  • Näete ainult oma rattale sobivaid tooted! Kõikide toodete nägemiseks klikige "Tühista" nupul.

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tähelepanu! Kui olete varuosa otsingus valinud mudeli, siis klikige 'TÜHISTA' nuppu kõikide toodete nägemiseks