Talvejoped

Lumesaani jope on oluline osa talvise mootorsõidu varustusest, pakkudes kaitset külma, tuule ja niiskuse eest, samuti tagades sõitja mugavuse ja nähtavuse lumeoludes. Siin on mõned olulised omadused, mida tasuks lumesaani jopet valides arvestada:

 1. Materjal ja veekindlus: Lumesaani joped on sageli valmistatud veekindlatest ja tuulekindlatest materjalidest, näiteks GORE-TEX® või muude spetsiaalsete membraanidega. Veekindel materjal tagab, et lumi ja lörts ei pääse jope sisse, hoides sõitja kuivana.

 2. Isolatsioon: Kuna lumesaani sõidetakse külmades tingimustes, peaks jope sisaldama piisavalt soojust isolatsioonimaterjalidest, nagu polüester või suleasendusmaterjalid. Kõrgekvaliteediline isolatsioon aitab säilitada kehatemperatuuri ja hoiab sõitja soojas.

 3. Ventilatsioon: Kuna sõit lumesaaniga võib olla füüsiliselt nõudlik, on oluline, et jopel oleks ventilatsiooniavad, et võimaldada õhuringlust ja reguleerida temperatuuri.

 4. Reguleeritavus: Lumesaani jopel peaks olema reguleeritavad kinnitused, vöökoht, mansetid ja kapuuts, et tagada täpne sobivus vastavalt sõitja kehaehitusele ja mugavusele.

 5. Kaitseomadused: Jopel võivad olla tugevdatud alad, nagu küünarnukid, õlad ja selg, et pakkuda lisakaitset võimalike vigastuste eest, eriti kukkumiste korral.

 6. Helkurid ja nähtavus: Lumesaani jope peaks sisaldama helkurelemente, mis suurendavad nähtavust lumistes tingimustes. See on oluline ohutusaspekt, eriti hämarates või pimedates oludes.

 7. Taskud ja hoiuruum: Funktsionaalsed taskud võimaldavad sõitjal hoida vajalikke esemeid, nagu kaardid, käekellad või muud väikesed esemed. Lisaks on sisetaskud käepärased väärtuslike asjade hoidmiseks.

 8. Libisemisvastane ala: Jope alumine osa võib olla varustatud libisemisvastase materjaliga, mis aitab hoida jopet paigas ja takistada lume sattumist sisse.

 9. Liikumisvabadus: Lumesaani jope peaks võimaldama piisavalt liikumisvabadust, et sõitja saaks mugavalt manööverdada ja kontrollida lumesaani.

 10. Stiil ja disain: Lisaks funktsionaalsusele võib sõitja valida jope, mis vastab tema stiilieelistustele ja sobib ülejäänud talvise varustusega.

Lumesaani jope on oluline osa talvise sõiduvarustusest, pakkudes kaitset ekstreemsetes ilmastikutingimustes. Meilt ostetud lumesaani jopesid on lihtne ümber vahetada, kui see Teile mingil põhjusel ei sobi.

Varuosa otsing
 • Varuosa otsing
 • Näete ainult oma rattale sobivaid tooted! Kõikide toodete nägemiseks klikige "Tühista" nupul.

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.
Tähelepanu! Kui olete varuosa otsingus valinud mudeli, siis klikige 'TÜHISTA' nuppu kõikide toodete nägemiseks