Krossipüksid

Motokrossi püksid on spetsiaalselt disainitud, et pakkuda mootorrattasõitjale vajalikku kaitset, mugavust ja liikumisvabadust motokrossiradadel. Siin on mõned olulised aspektid, mida tasuks motokrossi pükste valimisel arvestada:

 1. Materjal ja ehitus: Motokrossi püksteks kasutatakse tavaliselt vastupidavaid ja kauakestvaid materjale, nagu nailon, polüester või nende kombinatsioonid. Materjal peaks olema kulumiskindel, et vastu pidada muda, liiva ja muude keskkonnategurite mõjule. Samuti väga kergesti pestav ja kiiresti kuivav.

 2. Ventilatsioon: Motokrossi püksid peaksid olema varustatud ventilatsiooniavadega, et tagada õhuringlus ja hoida sõitja jalad jahedad intensiivse sõidu ajal.

 3. Kaitseomadused: Püksid peaksid sisaldama turvakaitselemente, näiteks polsterdusi põlvedel ja puusadel, et pakkuda kaitset võimalike vigastuste eest.

 4. Reguleeritavus: Reguleeritavad vöökoht, lukud ja velcro-rihmad aitavad sõitjal saavutada täpse sobivuse vastavalt tema kehakujule ja mugavusele.

 5. Libisemiskindlad sisepinnad: Pükstel võib olla libisemiskindel sisepind, et tagada hea haarde mootorrattal istumisel ja liikumisel.

 6. Tugevdatud piirkonnad: Motokrossi pükstel peaksid olema tugevdatud piirkonnad, eriti põlvede, kintsu siseosal ja istmeosas, et suurendada vastupidavust ja kaitsta neid kulumise eest.

 7. Liikumisvabadus: Püksid peaksid pakkuma piisavalt liikumisvabadust, et võimaldada sõitjal hõlpsasti liikuda ja manööverdada.

 8. Tihedad õmblused: Kvaliteetsed õmblused on olulised vastupidavuse tagamiseks. Mõned püksid võivad omada ka topeltõmblusi tundlikemates piirkondades.

 9. Stiil: Motokrossi pükstel võib olla erinevaid stiile, värve ja graafikaid vastavalt sõitja eelistustele ja meeskonna värvidele.

 10. Ühilduvus teiste varustuselementidega: Veendu, et püksid on ühilduvad teiste motokrossi varustusega, nagu särk, saapad ja kaitsevarustus.

EKvaliteetsed motokrossi püksid aitavad sõitjal nautida kiiret ja nõudlikku sõitu mugavalt ja ohutult. Meilt ostetud krossipükse saad lihtsalt välja vahetada kui need Teile mingil põhjusel ei sobi.

Varuosa otsing
 • Varuosa otsing
 • Näete ainult oma rattale sobivaid tooted! Kõikide toodete nägemiseks klikige "Tühista" nupul.

Kuvamisviis Ruudustik Nimekiri

3 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Kuvamisviis Ruudustik Nimekiri

3 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas